Het Dickens Festijn Schiedam wordt mede mogelijk gemaakt door:

Hoofd Sponsors

Sponsors

Wordt ook sponsor

Deelnemende organisaties en bedrijven

Hoofd Sponsors:

Stichting Triple C – Care, Cure & Culture – www.stichtingtriplec.nl
Fonds Schiedam Vlaardingen E.O. – www.fondssv.nl
De Groot Fonds – www.degrootfonds.nl
Gemeente Schiedam – www.schiedam.nl
Gemeenschapsfonds Schiedam – www.gemeenschapsfondsschiedam.nl
De Bibliotheek Schiedam – www.de bibliotheekschiedam.nl

Sponsors:

Coachingspraktijk Otus Alferdi – www.otusalferdi.nl
Koffie van il Berretto – www.ilberretto.nl
De Beurs Schiedam  – www.debeursschiedam.nl
Wijnhuis Oranje – www.oranje.com
Green Gypsy Kruiden – www.greengypsyspices.com
St Joris Doele Schiedam – www.stjorisdoeleschiedam.nl
Studio Meerwaarde – www.studiomeerwaarde.nl
Cafe Kennis – www.cafekennis.business.site
Jacques en Belinda Tange – www.jacquestange.com
Albert Heijn de Wolf – Groenelaan Schiedam
Van Loenen Schiedam – www.vanloenenschiedam.nl
Daisy illustratief ontwerpburo – www.daisy-web.nl
Jen Organiseert – www.jenorganiseert.nl
SHOP – www.shopschiedam.nl
Arcus Security – www.arcus-security.nl
Wijning- Wijn & Beleving – www.wijning.nl
Irado – www.irado.nl
Faas Print Media – www.faasprintmedia.nl
CĂ©sant De Korenbeurs – www.cesant.nl
Rijnmond Beeld & Geluid –www.rbg-av.com
Dozo B.V. – www.glazenwasserij-dozo.nl
Dexter Marine Services BV

Organisaties die helpen en ondersteunen:

Teveel om op te noemen … Zie caroussel met logo’s hierboven.

Iedereen ontzettend bedankt!

Sluit Menu
nl_NLDutch
en_GBEnglish nl_NLDutch